BIOGRAFIJA

Trumpai apie mane


Gimiau ir augau Klaipėdoje. Mokiausi įvairiose mokyklose. Sėkmingai baigiau aukštuosius mokslus ir įgijau logisto specialybę. Po visų mokslų dirbau įvairiose darbovietėse, teko daug šalių aplankyti ir jose dirbti, tačiau laimės ieškojimas visgi grąžino mane namo. Nuspendžiau savo ateitį kurti Lietuvoje. 2010 metai buvo apsisprendimo metai. Tuo metu neturėjau nei vieno hobio. Tuomet paklausiau savo širdies - kokia veikla norėčiau užsiimti? Aš atsakiau - noriu piešti! Taip po truputi gimė mintis pradėti tatuiruoti. Nieko nelaukdamas sparčiai pradėjau savo veiklos kelionę.

Pirmą kartą mašinėlę į rankas paėmiau būdamas 24m ir padaręs pirmąją tatuiruotę supratau, kad Dievas man davė dovaną. Teko įdėti nemažai pastangų ir laiko išsiaiškinti tatuiravimo subtilybes, tobulinti žinias ir tatuiravimo įgūdžius. Neturėjau mokytojų ir nebuvau niekeno pasiekėjas. Viskas ką pasiekiau - tikėjimo, atkaklumo, užsispyrimo ir visiško atsidavimo šiam menui ant kūno įrodymas. Turiu prisipažinti teko patirti ir nesėkmių. Tačiau net jei viskas klostosi ne taip, kaip tu suplanavai, niekada neatsisakyk savo svajonės. Tikėti savimi – tai vienintelis kelias į sėkmę.

Aš dirbau toliau, kaskart įsitikindamas, kad man viskas sekasi. Tikėjau savimi. Todėl nuolat ieškodavau naujovių, išplėsdamas ir papildydamas savo veiklos sritis, lyg norėdamas nuspėti ar suvokti, kokie kūrybiškumo limitai man duoti. Ir dabar vis dar bandau, ieškau ir, duok Dieve (o manau, kad būtent Dievas man daug davė ir padovanojo), taip tęsiu toliau. Šiame gyvenime aš daug eksperimentuoju su savimi ir kaip menininkas, ir kaip žmogus. Kitame gyvenime atgimsiu turėdamas labai daug kūrybinės patirties.